Výrobcovia

Spektrum 2+1

90 tabliet. Multivitamín a multiminerál s komplexom Imunactiv ®

Viac detailov

CHARAKTERISTIKA


Spektrumje komplexný multivitamínový a multiminerálový prípravok novej generácie s jedinečným zložením, kde všetky vitamíny a stopové prvky pochádzajú z organických zdrojov. Takéto organické zdroje sa nachádzajú v prírode. Dostaňte sa bližšie k prírode so Spektrom! 

Spektrum Imunactiv® obsahuje všetky dôležité vitamíny v odporúčaných denných dávkach. Vitamíny a minerály sú nepostrádateľné pre zachovanie fyzickej a duševnej kondície a pre normálny vývoj zdravého tela človeka.

Navyše je Spektrum obohatené jedinečným komplexom Imunactiv®, ktorý obsahuje beta glukán, bioflavonoidy, vitamín C a zinok. Tieto látky pomáhajú podporovať imunitný systém.

 

Dávkovanie:

1 tabletu denne nezávisle na jedle, zapiť tekutinou.

Zloženie:


uhličitan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, oxid horečnatý, Kelp (Fucus vesiculosus) extrakt, kyselina L-askorbová, poťahovacie látky (hydroxypropylmetylcelulóza, mikrokryštalická celulóza, talok, glycerín, farbivá oxid titaničitý a oxid železitý), beta glukán, fumarát železnatý, DL-alfa-tokoferyl-acetát, citrát zinočnatý, kvasnice obohatené selénom, bioflavonoidy, glukonát manganatý, nikotínamid, karboxymetylcelulóza, látka protihrudkujúca (stearát horečnatý, oxid kremičitý), fytomenadion, glukonát meďnatý, D-pantothenan vápenatý, retinyl-acetát, biotín, cholekalciferol, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín hydrochlorid, kyanokobalamín, kyselina listová