Výrobcovia

Sirup pri kašli Mucoplant

Tradične používaný ako mierne účinný prípravok pri kašli a zahlienení priedušiek. Upokojuje pred spánkom. Mucoplant Skorocelový sirup Na dobrú noc neobsahuje cukor a môže sa užívať aj po čistení zubov. Vybrané liečivé rastliny, ako tymián, rumanček a medovkapôsobia upokojujúco počas noci a pomáhajú zmierňovať kašeľ. Sirup je vhodný aj pre tehotné a dojčiace ženy.

Návod na použitie

Prípravok sa užíva pred spaním

.

Deti od 1-3 rokov – polovicu čajovej lyžičky, deti od 3-6 rokov - 1 čajovú lyžičku, deti od 6-12 rokov - 2 čajové lyžičky, dospelí - 1 polievkovú lyžicu. Dávku možno zopakovať pri nočnom prebudení, najviac však 3 krát za noc. Mucoplant Skorocelový sirup Na dobrú noc má príjemnú chuť a možno ho užívať nezriedený. Prípravok je určený pre deti od 1 roku, pre dospievajúcich a dospelých. Sirup je vhodný aj pre tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka sa nemá presiahnuť. Nepoužívať pri precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 1 roku. Výživový doplnok sa nemá používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nadmerné požívanie môže mať laxatívne účinky.