Výrobcovia

CoD tropická čajová zmes

Špeciálny čajový extrakt CoDTM, tropická čajová zmes, je prípravok podložený prírodovedeckými kontrolami, 100 %-ne prírodný, adaptogénny, chemo-preventívny, chemo-senzibilizačný. Bez nežiadúcich vedľajších účinkov slúži na prvotnú detoxikáciu a alkalizáciu organizmu, podstatne posilňuje jeho obranyschopnosť, aktivuje jeho samoliečebnú schopnosť, ničí chorobné rakovinové mikróby, zvyšuje signifikačné účinky chemoterapie a radiačnej terapie a podstatne znižuje ich vážne nežiadúce vedľajšie účinky.
Súčasne pomáha pri zabránení tvorby nádorov, ich rozpade a pri prevencii metastáz v prípade rakoviny pľúc, prsníkov, žalúdka, hrubého čreva, prostaty, kostí a vaječníkov, ďalej melanómov a non Hodhkinových lymfómov.

Špeciálny čajový extrakt CoDTM, prírodná tropická čajová zmes pomáha významne predĺžiť život terminálnych pacientov trpiacich rakovinou s metastázami, dokázateľne znižuje ich bolesti a pomáha pri zabezpečení dôstojnej kvality života. Základom cieleného systému výživy čajového extraktu CoDTM je detoxikačná, vitalizujúca čajová kúra a radikálna zmena stravovania a životného štýlu pozitívnym smerom.

Pri dodržaní zásad systému CoD je veľká šanca na to, že sa neobmedzené šírenie deformovaných buniek a životunebezpečná tvorba metastáz zastaví. V niektorých prípadoch môžeme byť svedkami úplného vymiznutia nádorov (totálna remisia), laboratórne výsledky pacientov sa normalizujú a podstatne sa zlepší ich výkonnosť a kvalita života. Užívaním čaju CoDTM nastáva mnohonásobné zvýšenie malignotoxických (ničenie rakovinových buniek) účinkov chemoterapie a nežiaduce vedľajšie účinky chemoterapií a radiačných terapií a taktiež bolesti podstatne ubúdajú.

Zloženie: Uncaria sp. ako U. guianensis, U tomentosa, a ako ochucovadlo list mäty piepornej, list žihľavy, koreň lopúcha, plod pestreca mariánskeho, koreň púpavy lekárskej, ľubovník bodkovaný. Čajový tropický extrakt je zbavený chemických nečistôt, chemikálií, konzervačných látok, umelých farbív, umelých aromatických látok, ako i cukru a sladidiel. Čaj CoDTM oproti niektorým protinádorovým výživám neobsahuje aspartám ( sladidlo ), E551 ( protihrudkujúca látka ), respektíve E1210 ( stabilizátor ).

Návod na prípravu: Dáme 10 g /2 naberačky naplnené po okraj/ čajového prášku do teplovzdornej nádoby. Zalejeme ho ¾ litrom čistej pitnej vody. Nechajme 12 hodín stáť na tmavom, chladnom mieste /drevenou varechou viackrát premiešajme/. Potom 30 minút na celkom malom plameni, opatrne varíme. Po vychladnutí čaju, jeho obsah doplníme čistou pitnou vodou na množstvo ¾ litra. Skladujme v dobre zatvárajúcej, tmavej, nepriesvitnej fľaši v chladničke.

Návod na použitie: Denne 3 x ¼ litra pri izbovej teplote spolu s usadeninou. Pred konzumáciou v každom prípade pridajme k ¼ litru čaju šťavu z 1 citróna a lyžičku medu.

Skladovanie: na suchom, chladnom a tmavom mieste.

Záručná doba: 2 roky

Nevhodné pre tehotné ženy!

Krajina výrobcu: Maďarsko